Česká republika » O NÁS » Stallergenes Greer, globální síla v boji proti alergiím

Stallergenes Greer, globální síla v boji proti alergiím

V roce 2015 se firma Stallergenes spojila s Greer Laboratories, aby vytvořila globální biofarmaceutickou společnost. Společnost nadále funguje jako STALLERGENES GREER a jako jediná společnost pro alergenovou imunoterapii (AIT) nabízí kompletní portfolio subkutánní a sublingvální terapie včetně tablet.

Společnost STALLERGENES GREER, která vychází z hluboké znalosti alergických onemocnění a jedinečných zkušeností v oblasti alergenové imunoterapie za více než 50 let, nabízí komplexní přístup ke zlepšení kvality života alergiků.  Proto společnost Stallergenes Greer nabízí širokou škálu produktů, od diagnostiky k přípravkům pro alergenovou imunoterapii, která je jedinou léčbou alergie působící přímo na imunitní systém.  

STALLERGENES GREER je hlavním dodavatelem přípravků pro alergenovou imunoterapii v České republice. 

STALLERGENES GREER, díky přímému zastoupení ve 21 zemích a rozsáhlé síti distributorů a partnerů, nabízí svá řešení v boji proti alergiím v 75 zemích. Společnost během tří let zdvojnásobila počet svých dceřiných společností, což jí umožňuje dodávat své produkty do zemí, kde je vysoká, ale ještě nenaplněná poptávka.

Mapa ukazuje umístění: centrály (červeně), poboček (modře), distributorů a partnerů (černě)

Stáhnout seznam poboček (PDF)

Zjistěte více o společnosti Stallergenes: www.stallergenesgreer.com